.

OK יועצים לניהול

הטמעת תהליכים יעילים וזריזים בארגונים


האם יש לכם מפה מדויקת איך להוביל את הארגון שלכם להשגת היעדים שלו?

כשאנחנו רוצים להגיע למקום כלשהו, ואנחנו לא יודעים איך, כמעט באופן אוטומטי אנחנו שולפים את הטלפון החכם שלנו, מפעילים את אפליקציית הניווט  ומגיעים ליעד בקלות.

יש מקרים שאנחנו מפעילים את תכנת הניווט, מכניסים את הכתובת של היעד – אבל ה-GPS  לא מזהה את המקום בו אנחנו נמצאים. במקרה כזה – אין סיכוי שהוא ימצא עבורנו את המסלול הנכון.

גם בחיים בעולם הארגוני יש לנו יעדים, וגם כאן, אנחנו מחפשים את הדרך הקצרה והמהירה להגיע ליעדים שלנו. אלא שמרביתנו מנסים להגיע ליעד בלי לדעת איפה אנחנו נמצאים.

כדי להגיע למקום שאנו רוצים להגיע, עלינו להבין איך אנחנו עובדים היום. בנוסף, אנו צריכים מדדים שיסמנו לנו אם אנחנו בכיוון, ואם לא – צריך לחשב מסלול מחדש. אנחנו צריכים לראות את התמונה הגדולה. התמונה הגדולה היא מפה שמפרטת מה צריך לעשות, מי עושה מה. 

 לא תמיד אנחנו יודעים איך לעשות זאת !

מדוע ?

אנחנו לא יודעים מהי התמונה הגדולה – ולכן יש חלקים ממנה שאנחנו לא מסתכלים עליהם

אנחנו עסוקים יותר מדי ב-"שוטף" ולא מפנים זמן להתעסק בתמונה הגדולה

אנחנו לא מסתכלים על התמונה הגדולה כי אנחנו יודעים מה נראה שם ...

יש לכם הזדמנות לשנות את זה!

אני מזמינה אתכם לעשות איתנו תהליך קצר בו נזהה במדויק איך אתם עובדים היום, נייצר ביחד מפת דרכים כיצד להגיע למטרות שלכם ונצייד אתכם בכלים ושיטות לצעוד בדרך האופטימאלית עבורכם.

מה תקבלו בתהליך?

שיטה מוכחת לעבוד עם GPS בארגונים שמראה לכם איפה אתם היום ואיך תגיעו ליעדים שלכם - העתק והדבק !

תגלו מהו הסדר הנכון של הפעולות כדי להגיע ליעד שלכם בדרך הקצרה והמהירה ביותר.

תזהו את הבורות בדרך בזמן ותחסכו לעצמיכם את הצורך לחשב מסלול מחדש.

תקבלו מפת דרכים גרפית בליווי טבלת הסברים לגבי הדרך - מי אחראי לביצוע כל פעילות, כיצד מודדים הצלחה, כיצד יוצרים שיתוף פעולה בין צוותים שיש להם ממשקי עבודה משותפים, כיצד מזהים בזמן סיכונים ופועלים לסילוקם ועוד ועוד

תקבלו הרבה תשובות; חלקן לשאלות שמעולם לא שאלתם את עצמכם.

חשובות יותר מהתשובות הן השאלות. תצאו מהתהליך עם הרבה שאלות שיובילו אתכם למצוא את הדרך הנכונה לכם בעצמכם!

רוצים שנעשה זאת יחד אתכם?

התקשרו לאורנה: 053-7739018

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה

דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
שם
הערות

כמה מילים עלינו...

חברת OK יועצים לניהול מלווה ארגונים במסעם לשיפור התוצאות העסקיות באמצעות התאמת תהליכי הניהול, הפיתוח, שירות, איכות וניהול הפרויקטים לצרכים המיוחדים של כל ארגון, תוך שימוש במודלים ושיטות מיטביים.

שלכם,

אורנה קמין

מנכ"לית OK יועצים לניהול

יהללך זר ולא פיך...

חיים הרשקו יבור , סמנכ"ל מטה ותיאום אסטרטגי, מגה קמעונאות

עבדנו עם חברת OK יועצים לניהול במשך 15 חודשים על גיבוש מתודולוגיה לניהול פרויקטים המתאימה לאופי העבודה שלנו, ולאחר מכן – על הדרכתה והטמעתה בשטח. אנו מנהלים כמה עשרות פרויקטים במקביל. המתודולוגיה שגובשה התמקדה בעיקר בתהליכי תכנון, בקרה ותקשורת. כמו כן הגדרנו והטמענו במקביל תפקידים חדשים של PMOs, שהיו אחראיים על הטמעת המתודולוגיה החדשה ביחידה העסקית שלהם, ומנהלי פרויקטים – שהיו אחראיים על ניהול פרויקט אחד או יותר. במהלך הטמעת המתודולוגיה בשטח נתקלנו בצורך למפות תהליכים עסקיים שונים בתחום שרשרת האספקה, שיווק ועוד. בזכות הידע המולטי-דיסציפלינארי של היועצים מחברת OK, גייסנו אותם גם למשימה זו. אני חייב לציין בסיפוק רב שמיפוי התהליך שבוצע, הבהיר למנהלים הבכירים וחברי הצוות את התמונה הגדולה, מה נדרש לעשות, וכן את פרטי הפרטים של הצעדים הנדרשים כדי להוציא לפועל את אותה תוכנית. לגבי כל צעד הוגדר אחראי, ממשקים למחלקות ובעלי עניין שונים, התוצר המדויק, מדדי האיכות שלו,   פעולות לביצוע במקרה שהאיכות המתקבלת שונה מזו המתוכננת, לו"ז ומספר פרטים ספציפיים נוספים. תוך מספר חודשים לא גדול, חל שיפור ניכר בתהליכי העבודה שלנו.

ממליץ בחום לכל חברה המעוניינת לשדרג את התהליכים העסקיים שלה, ולייצר תהליך המשלב ניהול פרויקטים יחד עם ניהול התהליכים העסקיים.

בני זהר, מייסד-שותף וסמנכ"ל כספים, חברת פנדה-טק

חברת פנדה-טק הינה בית תוכנה המספק תמיכה בתהליכים השונים של הפיתוח. לחברה התמחות בתחום הנדסת המערכת והתוכנה. פנינו לחברת OK יועצים לניהול כדי לשפר את תהליכי האיכות בחברה ולספק ללקוחותינו תהליך אינטגרטיבי שלם יותר. עבדנו ישירות עם אורנה קמין. אורנה יצרה עבורנו תהליך ניהול ופיתוח מוצרים המשלב את כל בעלי העניין בתהליך, מגדיר את תוצרי הביניים ואת ה-KPIs למעקב כדי שנעמוד בכל ההתחייבויות שלנו. התהליך כולו מפורט בטבלה הניתנת להצגה בעמוד אחד ומאפשר לראות את כל שלבי הפיתוח ממעוף הציפור מחד, ואת פרטי הפרטים של התהליך, מאידך. הפשטת התהליך עזרה לנו בשילוב התבניות של כל שלב, בשיתוף האנשים הרצויים  לכל שלב בשביל להצעיד את הפרויקט קדימה.

בשלב הביצוע אנו משתמשים באותה טבלה למעקב, וכך מוודאים שכל הפרויקטים מתנהלים באותה שיטה ומשתמשים באותם כלים. גלופה זו שמאחוריה עומדת שיטה שלמה, החליפה את מערכת האיכות וניהול הפרויקטים הקודמת שלנו שתועדה בעשרות עמודים שלא הביאו לנו ערך מוסף גדול.

אני ממליץ מאד ומשוכנע שתהליך שכזה מסייע לכל חברה, ללא קשר לתחום התמחותה.

ערן בר, מנכ"ל חברת Greenco energy

גרינקו אנרג'י בע"מ הינה חברה המתמחה בביצוע פרויקטי תכנון, ניהול, הקמה ותחזוקת מערכות סולאריות לעסק ולבית. פנינו לחברת OK יועצים לניהול בעקבות צורך שלנו להטמיע מערכת איכות מבוססת 9001 ISO כדי לעמוד בדרישות גופים ממשלתיים. במהלך העבודה על תהליכי האיכות זיהינו צורך בתהליך מסודר בתכנון וניהול פרויקטים.  אנו מבצעים פרויקטים ללקוחות מסוגים שונים: בתים פרטיים, מפעלים, מבנים חקלאיים, מוסדות, מבני משרד ומשרדים. כדי לתת מענה לצורך זה, בסיוע מנכ"לית החברה הטמענו תהליך מוסדר לניהול פרויקטים, הכולל פירוט של כל שלבי העבודה מרגע ההתחלה ועד לסיומה המוצלח. בכל שלב – מוגדר בדיוק מה נדרש לעשות, על ידי מי וכן תבניות ורשימות תיוג המקלות על העבודה. בזכות התהליך אנו מפעילים מנגנוני בקרה ומבטיחים ללקוח פרויקט איכותי וגם אנו מבצעים את הפרויקטים בזמן קצר יותר ופחות משאבים. לא סתם חרטנו על דגלנו שהיתרון שלנו מתחיל בתכנון. ממליץ ביותר לכל חברה שרוצה ערך נוסף, הרבה מעבר להשגת התעודה של התקן.

OK יועצים לניהול

הטמעת תהליכים יעילים וזריזים בארגונים

http://ok-consulting.co.il/

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.